KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13242023
nr 1324 2023
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 1945, "morgonkaffet", 36x32 cm
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Utrop:
600 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:32:07
Rudolf Carlborg
Läs mer om Rudolf Carlborg